Hakkımızda

SVS Kozmetik, 2004 yılında kozmetik cihaz ithalatıyla ve teknik servis hizmetiyle girdiği güzellik sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

            Yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmeyi şirket ilkesi haline getiren SVS Kozmetik, yıllar içerisinde müşterilerine daima en iyi cihaz ve donanımları sunmayı hedeflemiştir. Güzellik merkezleri ve hastanelerin ihtiyaç duyabileceği her türlü profesyonel donanım ve cihaz tedariğinin yanında 81 şehirde kurulum yapmış, teknik servis hizmeti sunmuş ve verdiği eğitimlerle sektöre yüzlerce güzellik uzmanı kazandırmıştır.

            Sektörel birikim ve tecrübesini Biosiwa markası adı altında kurumsallaştıran SVS Kozmetik, 2015 yılından itibaren kendi bünyesinde cihaz üretimi yapmaya başlamıştır. Sektörel deneyimi, teknolojik gelişmeleri ve Müşteri geri bildirimlerini sentezleyerek hem müşterilerinin hem de son kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamasını sağlayacak kalitede cihazlar üretmektedir. Diode lazer, zayıflama cihazları ce cilt bakım cihazlarını kendi bünyesinde ve yerli kaynaklarla üretmektedir.

            Biosiwa markası altında satışı yapılan cihazların hepsi Sağlık Bakanlığı onaylı ve uluslararası CE Belgelidir. SVS Kozmetik, teknik servis hizmetini kendi bünyesinde oluşturduğu SiwaTeknik markasıyla en yetkin şekilde müşterilerine sunmaktadır.

            SVS Kozmetik, Türkiye’nin her köşesine kurulum yapmanın verdiği tecrübe ve güvenle, 2014 yılından itibaren yurtdışına da cihaz satış ve kurulumunu yaparak ülkemizin ihracat girdisine katkıda bulunmaktadır.

            SVS Kozmetik olarak müşterilerinin her türlü cihaz ve ekipman ihtiyacını en doğru şekilde tespit edip, yüksek kalite standartlarıyla ve üstün hizmet anlayışıyla en doğru ekipmanı sağlamaktadır.

            Güzellik sektöründe geldiğimiz noktaya aynı kalite anlayışıyla hareket ederek bizi tercih eden müşterilerimize borçluyuz. Ve her zaman en yüksek standartlarla hizmet sunmayı borç biliriz.

Saygılarımızla

SVS Kozmetik