Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama; vücudumuzda zamanla olarak ortaya çıkan ve en can sıkıcı problemlerden bir tanesi olan kilo problemleridir. Ayrıca beraberinde getirdiği sorunlardan bir diğeri de kilo sarkmalarıdır. Bu tür problemlere çözüm bulmak elbette ki mümkün. Yoğun ve yorucu egzersizleri bir rafa kaldırmanızın hatta çöpe atmanızın vakti geldi.

Kilo problemleri ile meydana gelmiş olan yağ fazlalıklarına artık son veriyoruz. Gelişmiş teknoloji ile kullandığımız son model kaliteli bölgesel zayıflama cihazlarımız ile dilediğiniz bölge için uygun ve acı uyandırmayan işlemler yapıyoruz. Zira tüm bu işlemler içinde hijyenik bir ortam hazırlıyoruz. Sürekli güncellediğimiz bölgesel zayıflama aktiviteleri ile de ek olarak desteklerle sunuyoruz. Sunduğumuz bu hizmetlerden yararlanma şansına sahipsiniz.

Bölgesel zayıflama amacıyla kullandığımız cihazlar sayesinde etkili ver verimli sonuçları anında alabiliyorsunuz. Üstelik gözle görülecek tüm bu farklıların keyfine kendiniz varıyorsunuz. Vücudunuzun herhangi bir yerinde meydana gelen kilolar ve sarkmalar için işlem yaptırabilirsiniz. Her bölge için ayrı ayrı işlemler yaparak dilediğiniz bölgede zayıflama imkânını sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda vücudunuz için gerekli olan her şeyi özenle gerçekleştiriyoruz.

Kilolarınızdan kurtulmaya karar verdiyseniz fakat yapılacak olan cihazla zayıflama işlemleri konusunda emin değilseniz sizlere gerekli tüm aşamaları ve tedavi sürecini anlatıyoruz. Öncelikle uyguladığımız tedaviler kesinlikle ağrı hissi uyandırmaz yani acı hissetme seviyesi düşüktür. Tedaviye başlamadan önce hijyenik bir ortam oluşturulur ve tedavi süreci hassas bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda tedavi esnasında ve sonrasında genellikle herhangi bir cilt problemi ortaya çıkmamaktadır.

Bölgesel zayıflama yaptırmanın birçok yararı da mevcut, bu yararlardan şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Bölgesel olarak oluşan yağlanmalar da kilo verme sonrasında ortadan kaybolur,
  • Deri altında birikmiş olan ölü hücreler vücuttan atılır,
  • Cilde canlılık ve tazelik katar,
  • Vücutta düzgün bir orantı görüntüsü ortaya çıkar,
  • Oluşabilecek tüm yağlanma problemlerinin önüne geçer,
  • Dolaşım sisteminde meydana gelen dolaşım bozukluklarına genellikle son verir,
  • Yağlanmaların sebep olduğu damar hastalığı veya tıkanma sorunları genellikle ortadan kalkar.

Cilt sağlığı için önemli olan tüm bu aşamalar, vücudun direncini yükseltir ve cilde gerek duyduğu sağlığı katar.

Zayıflamak istiyor ve kendinize spor yapmak için yeteri kadar zaman ayıramıyorsanız Magic Time ile çok daha hızlı ve kolay bir şekilde istenilen forma kavuşmanız mümkün. Magic Time, deri altında birikmiş olan yağ hücrelerini ses dalgaları ile parçalayarak vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Bununla da kalmaz ve ilk seansın sonunda vücudunuzdaki değişimi doğrudan gözlemleyebilirsiniz. Kişinin vücudundaki yağ oranına göre 3-5 cm garanti incelme sağlarken, yüksek yağ oranına sahip kişilerde ilk seansta 11-13 cm’ye kadar incelme sağlamaktadır.

 

Zayıflama Cihazları

SHAPE ROYAL

Zayıflama Cihazları

YERLİ G5 CİHAZI

Zayıflama Cihazları

G-7 Cihaz

Zayıflama Cihazları

Shape Royal XL

En Çok Tercih Edilenler

Magic Time

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by