CİLDİ TEMİZLEYEN ROBOT “LED MASKE”

Cilt temizliği için denenmeyen yöntem kullanılmayan ürün yok! Gazete köşelerindeki kürlerden tutunda markalı markasız içerikler kadar, uzman onayı olmayan cihazlara kadar akla gelecek bir sürü cilt bakım ve cilt temizleme yollarını tercih ettik onca zaman. Bir maske var ki, adı “Led Maske”; bakımın teknolojiyle buluşmuş hali. Görüntüsü de bir robot yüzünü andıran bu son teknoloji harikasının işlevi de yararları da saymakla bitmiyor

 

 

Gelin şimdi bu led maske neler yapıyormuş beraber bakalım;

Led maske farklı renklerde led ışıklar yayar ve bunlar yani her rengin farklı bir özelliği vardır.

-Red Light, (Kırmızı Işık) solgun ve matlaşmış cildi aydınlatır,

-Blue Light (Mavi Işık) bakterileri yok eder,

-Yellow Light (Sarı Işık) cilt hücrelerine enerji verir,

-Green Light (Yeşil Işık) denge ve güvenlik amaçlı lenf ve ödem taraması yapar,

-Laser Light (Beyaz Işık) yavaşlayan metabolizmayı hızlandırır,

-Green And Blue Mixed Light (Yeşil Ve Mavi Karışık Işık) kan dolaşımını hızlandırır.

 

 

Yani led maske ile pürüzsüz bir cilde kavuşuyoruz. Anlamına baktığımızda adı ışık yayan diod anlamına gelen Lighthing E İting Diod kelimelerinin kısaltılmasından gelen Led Maske, cilt lekelerinin oluşumunu ciddi derecede yok eden son teknoloji ürünüdür. Tabi bir de led maskenin zararı ve yan etkilerinin olup olmadığı tartışılır. Led Maske yöntemi sanılanın aksine oldukça güvenli bir uygulamadır, cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Her yaş için uygun olsa da epilepsi hastalarına kesinlikle uygulanmaz.

 

Çok fazla özelliği olan bu led maske hem cildi iyileştirmek hem de güzelleştirmek için kullanılıyor. Sivilce, akne ve leke tedavisinde, eklem kas ağrıları tedavisinde, yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerde, sedef hastalığında, yüzdeki ödemin giderilmesinde, şişlik sorununun çözümünde, doku yenilemede ve kan dolaşımını hızlandırmada kullanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by