Diode Lazer Nedir ve Neden Siwaice?

DİODE LAZER NEDİR?

Vücutta meydana gelen istenmeyen tüylenme sorunları bir zaman sonra kişide rahatsızlık uyandırmaktadır. Bu sorunlara çözüm olarak geliştirilen bir sürü yöntem sunulmakta. Mesela ağda gibi geçici olarak tüylenme sorunlarına son verilirken, epilasyonlar ile tamamen kalıcı olarak tüylere son veriliyor. Bu özelliğinden dolayı artık ağdalar rafa kaldırılmaya lazerler daha sıklıkla kullanılmaya başlandı. Diode lazerler ise 808 nm dalga boyu ile derinin alt katmanlarına inerek en etkili sonuçları sağlayan sistemlerdendir.

Diode Lazer; geçmişten günümüze kadar gelen ve oldukça yaygın olarak kullanılmaya devam eden Diode lazer, en etkili cihazlardan bir tanesidir. Diode lazerler en konforlu ve en kalıcı sonuçları olan performansı yüksek cihazlardır. Diode lazer cihazı sayesinde, istenmeyen tüylere atış yapılırken aynı zamanda bölgede soğuma işlemi gerçekleşir bu sayede de herhangi bir acı ve ağrı hissi oluşmaz.

Diode Lazer Cihazlarının Artıları Neler?

Popüler olarak kullanılan diode lazer cihazı müşteri memnuniyetinde yüksek standartlara ulaşmayı başarmıştır. Aynı zamanda her seans sonucunda bile bir öncekinden çok daha etkili sonuçları ortaya koymuştur. Diode lazerin kullanım rahatlığı sağlayan pek çok özelliği vardır. Bu özellikler;

 • Tüm cilt tiplerinde ve ten renklerinde kullanımı oldukça etkilidir,
 • Tüylerin yoğunluğuna, seyrekliğine, inceliğine ve kalınlığına göre ayarlanabilir tarzda geliştirilmiştir. Bu sayede her kıl kökü ve tipine uygun bir cihazdır,
 • Tüylenmeleri kökünden kaldırır,
 • Yüzde, sırtta ve kol gibi bölgelerde de kullanılmakta ve genellikle etkili sonuçlar vermektedir,
 • Genellikle kalın olan tüylerde de etki göstermektedir,
 • Seyrek olan tüylerde etkili sonuçlar geç alınabilir,

Diode lazer cihazları yüksek performans sağladığı gibi tedavi türleri olarak da çok tercih edilen bir uygulamadır. Diode(ütüleme) tedavisi, acısız ve ağrısızdır. Genellikle uygulanan bu Diode yöntemi, cilt tipine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle her cilt yapısında dökülme aynı anda gerçekleşmez, zamansal olarak farklar oluşur.

Neden Siwaice Diode Lazer?

 • Siwaice Diode Lazer 2 yıl sınırsız atış garantisi imkanı sunmaktadır. Böylelikle atış sınırı ve ekstra maliyet olmaksızın kullanım imkanı sunmaktadır.
 • Çift soğutma sistemi ile acıyı ortadan kaldırdığı gibi 24 saat kesintisiz çalışma imkanı sunmaktadır.
 • Her türlü cilt tipine uygulanabilir oluşu ve Sağlık Bakanlığı onaylı CE belgesiyle güvenli bir kullanım sağlamaktadır.
 • Başlığında bulunan Amerikan 10 Bar sistemiyle daha konforlu ve daha kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır.
 • Türkiye’nin her yerine teknik servis hizmeti güvencesiyle Siwaice Diode Lazer, istenmeyen tüyler için en önemli yardımcınız olacaktır.
siwaice diode lazer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by