Dua Lipa’nın Güzellik Sırları

Dönemin başarılı pop yıldızlarından Dua Lipa; sadece müziği ile değil güzelliğiyle de herkese ilham veren ve idol olma yolunda hızlı adımlarla günümüze gelen bir kadın.

 

Herkes onun bu güzelliğine hayranken kendine, cildine neler yapıyor ve ne özeni gösteriyor merak ediyor.

 

Yıldızın makyaj sanatçısı Lisa Eldridge, Dua’yı “cilt bakımı kraliçesi” olarak ilan ediyor ve Barselona’da ‘Physical’ klibinin çekimleri sırasında 16 saatlik üç farklı görünümden sonra bile ertesi gün her zaman temizlenmiş ve hazırlanmış bir yüzle geri döndüğünü ekliyor. Uygun bir cilt bakımı rutinine nasıl girdiğini anlatan Dua, iki yıl önce okul yıllarında ‘normal’ bir cilde sahip olduktan sonra sivilceler çıkmaya başladığını fark etmeye başladığını söyledi. “20’li yaşlarıma geldiğimde sivilce çıkarmaya başladım, böylece rutinimden yavaşça bir şeyler alıp çıkardıktan sonra cildimde neyin tepki verdiğini görebildim. Uzun zamandır besleyici olduklarını düşünerek yağ ürünleri kullanıyordum ama aslında cildim için sivilce oluşturuyordum!” Ancak hayranlarına şunu hatırlatıyor: “Herkesin cildi çok farklı. Bir şeyin işe yaramadığını düşünüyorsanız, araştırın.”

 

Yani gördüğünüz gibi, güzel bir cilt öyle ünlülere doğuştan verilmiş bir hediye değil. Her güzel şey için çabalamak ve kendi cildini tanımaktan geçiyor.

 

 

Bizim de size önerebileceğimiz birkaç cilt bakımı önerisi var, hadi beraber bunları inceleyelim;

  • Hydrafacial İle Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakım cihazı cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir. Güçlü soğutma motoru sayesinde, yaptığınız tüm uygulamalar sonunda ciltteki kızarıklığı gidermek cildi rahatlatmak ve ciltteki yangıyı alman için kullanılır. Cildimizin alt tabakasını ısıtarak sıkılaşmasına ve ince kırışıklıkların açılmasına, gıdı toparlamaya, kaz ayaklarının ve nazobial çizgilerinin görünümünün azaltılmasına, kolajen üretiminin artmasına daha sıkı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Sprey başlığında bulunan tüpü sayesinde cilt bakımı yaparken kullandığımız tonik, serum, vitamin gibi ürünlerin basınçlı bir şekilde cilde eşit miktarda dağıtmak için kullanılır. Bir dizi ses dalgaları sayesinde cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Oluşan ses dalgaları cildin gözeneklerinin derinliklerindeki yabancı maddelerden, toksinlerden ve kozmetik kalıntılardan kurtulmasını sağlar. Ultrasonik başlığı ile ses dalgaları sayesinde cildimizin ihtiyacı olan serumların vitaminlerin cildin alt tabakasına iletmesi için kullanılır.

 

 

 

  • HİFU ile Ameliyatsız Güzellik

Ameliyatsız yüz germe, kaş kaldırma, gıdı toparlama ve vücut kontürü düzenlemeleri için güvenli ve etkili bir sistemdir. Cildin dermis ve SMAS tabakalarında ısı ile koagülasyona neden olarak cildin sıkılaşmasını ve toparlamasını sağlar. Hıfu ile ameliyatsız germe işlemi uygulamasında ultrasound başlık cilde temas ettirilerek işlem yapılır. Farklı derinliklere ulaşan başlıkları sayesinde cildin 9 mm, 6mm, 4.5 mm, 3 mm ya da 1,5 mm altına fokuslanmış termal enerji gönderilir ve cildin bundan olumlu anlamda faydalanması sağlanır. İşlem esnasında veya sonrasında cilt yüzeyi uygulamadan etkilenmez. Cilde ulaşan enerji sayesinde stimülasyon artar ve ciltte yeni kollagen oluşumu sağlanır. Güçlü bir sıkılaşma etkisi meydana gelerek zaman içinde cerrahi olmayan bir yüz germe etkisi oluşur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir