[vc_row row_type=”2″ blox_height=”340″ blox_image=”10136″ blox_cover=”false” page_title=”page-title-x” blox_dark=”true” row_pattern=”max-pat2″][vc_column][distance type=”4″][vc_column_text el_class=”aligncenter”]

Ek 5 Kavitasyon Cihazı

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][distance type=”2″][vc_single_image image=”10686″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][distance type=”2″][subtitle subtitle_content=”Teknik Özellikler“][vc_column_text]Kativasyon: Vücutta belirli bölgelerde biriken yağ hücrelerinin atılmasını, Maksimum 40 Khz ultrason, yağ hücrelerinde yüksek termal ısı yaratarak vücuttan boşalmasını sağlamaktadır. Bu sayede istenilen bölgedeki yağlanma metabolizma yolu atılarak, hızlı ve etkili incelme sağlamaktadır. Güzellik uzmanlarının kullanımına elverişli kolay ve emniyetlidir.
Ultrason cw süpersonik: 1 mhz darbeli (pulse) ultrason, doku altında deniz dalgaları etkisi yaratarak, yağlı bölgelerde ısının yükselmesini ve metabolizmanın hızlanmasını sağlar,bu sayede tüm yaş gruplarına emniyet incelme ve metabolizmayı hızlandırma imkanı sunar. Ultrasonun yarattığı dalgalanma sayesinde elde edilen kolejen ve elastik liflerinin uyarılması ve süpersonik programı ile birlikte selülit dokusunu iyileştime ve genel toparlama imkanı sağlar. Otomatik ayarlanmış program kür bakımlarında istenilen sonucu elde etme kolaylığı.
Radyo Frekans: Tri polar radyo frekans tüm vücutta özellikle kollar, göğüsler, iç bacaklar vb. zor bölgelerde oluşmuş sarkmayı giderir ve doku üzerinde toparlanma ve lifting etkisi sağlar.
Yüz Bölgeleri Bio Polar Radyo Frekans: Yüz, boyun, çene, dekolte bölgesinde doku sarkıklığını giderir, ince çizgi ve kırışıklıklarının dolgunlaşmasını sağlar, kozmetik desteği ile güçlü anti age programı sunma imkanı sağlar.

*1 Kativasyon başlığı ( 40 Khz )
*1 Radyo frekans (Vakum başlığı)
*1 Radyo frekans ( Vücut başlığı)
*1 Radyo frekans (Yüz başlığı)
*1 Mikro lifting yüz başlığı
*Türkçe menü
*Dokunmatik ekran

Teknik Özellikleri:
Voltaj: 220V
Frekans: 50-60Hz
Power: 150W
Amper: 5A K.
Frekans: 40Hz
Rf Frekans: 03-05Mhz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”3″ animate=”” blox_image=”10454″ align_center=”aligncenter” full_container=”full-container” responsive_bg_none=”respo-bg-none” blox_dark=”true” blox_bgcolor=”#f4f2f5″ parallax_speed=”4″][vc_column][distance type=”4″][vc_single_image image=”10576″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1504219301122{margin-top: 100px !important;margin-bottom: 100px !important;}”][distance type=”2″][/vc_column][/vc_row]