Hollywood’un Güzellik Sırrı “Hydramaster”

Hollywood’un Güzellik Sırrı “Hydramaster”

 

Hollywood denildiğinde aklımıza hayran olduğumuz isimler gelir, eşsiz güzellikleri ile bizi büyüleyen oyuncular, ünlüler… Zannederiz ki bu insanlar bu eşsiz güzelliğe doğuştan sahiptirler. Ve kendi kendimizi alçaltıp onları yüceltiriz. İşte bugün, o kuruntuları yerle bir edecek popüler bir cihazla tanıştıracağız sizleri, “Hydramaster”!

 

Evet, Hydramaster Hollywood yıldızlarının tercihi. Bu cihazın birçok özelliği mevcut, bahsettiğim popülerliğin sebebi de bu.

 

Bu Hollywood yıldızlarının tercihi Northern Star HydraMaster cilt yenileme cihazının faydalarına bakalım şimdi de, diğer cilt bakım cihazlarının aksine cildin ihtiyacı olan tüm bakımlar tek seansta uygulanabiliyor aynı zamanda parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Bu işlemde kullanılan “vortex” teknolojisi basınçla püskürtülen vakumlu başlığı ile cilt, ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılıyor ve mikro düzeyde soyuluyor.

 

Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler tedavi ediliyor. O gördüğümüz bebeksi cilde sahip olan tüm ünlüler işte bu cihazı kullanıyor. Aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptidler ve antioksidan içerikli solüsyonlar verilerek cilt korunuyor ve cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlanıyor. Vakumlama sistemi ile serumlar, renk açıcı ve anti aging solüsyonlar direkt derinin altına veriliyor.

 

O zaman ne mi yapıyoruz kendimizi bu cihazın kollarına bırakıyoruz.

Happy graceful woman with blonde wavy hairs posing in studio. wearing elegant beige sequins dress.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by