[vc_row row_type=”2″ blox_height=”340″ blox_image=”10136″ blox_cover=”false” page_title=”page-title-x” blox_dark=”true” row_pattern=”max-pat2″][vc_column][distance type=”4″][vc_column_text el_class=”aligncenter”]

Oksijen Cihazı 1

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][distance type=”2″][vc_single_image image=”10622″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][distance type=”2″][subtitle subtitle_content=”Teknik Özellikler“][vc_column_text]Son zamanların en çok aranan cilt bakım cihazlarından biridir. Ürün kullanmadan serum fizyolojik ile oksijen birleştirilerek (kendisi üretir) cilt bakımı yapan bir cihazdır.
Güçlü hava kompresürü ile mikronize olmuş hava ve su damlacıklarının c (kinetik) enerjisini hızlandırarak cildin
dışındaki ölü tabakanın soyulmasını sağlar. Güçlü püskürtme akımı mikro
kanalları açarak besin desteğinin (transdermal) iletimini kolaylaştırır. Ayrıca oksijen cihazımız ozon üretme özelliği ile benzer cihazlardan A ayrılmaktadır.

®Etkileri:
*Cilt gençleştirme.
*Etkili cilt ve saç derisi temizleme.
*Mikro kan dolaşımını düzenleme.
*Pignemtasyon, akne izleri ve kırışıklıkları azaltma.
*Cilt görünüşünde hızlı iyileşme sağlama.
Her türlü doku yenilenmesinde, güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde ameliyat sonrası yara iyileşmesini hızlandırmak amacıyla da kullanılabilir.

Teknik Özellikleri:
Voltaj: 220V
Frekans: 50Hz
Amper: 10A
Çıkış Gücü: 2900 dd[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”3″ animate=”” blox_image=”10454″ align_center=”aligncenter” full_container=”full-container” responsive_bg_none=”respo-bg-none” blox_dark=”true” blox_bgcolor=”#f4f2f5″ parallax_speed=”4″][vc_column][distance type=”4″][vc_single_image image=”10576″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1504219301122{margin-top: 100px !important;margin-bottom: 100px !important;}”][distance type=”2″][/vc_column][/vc_row]