Salon Ekipmanları Nasıl Olmalıdır?

SALON EKİPMANLARI

Cilt bakımında ve epilasyon işlemlerinde danışanların rahatı ve işlem yapan uzmanların dikkati için salon ekipmanları oldukça önemlidir. Özellikle de bir saate yakın süren işlemler esnasında konfor ve kalite istenildiğinde daha fazla önem kazanan salon ekipmanlarının teminatı tarafımızdan sağlanmaktadır. Güzellik merkezi için gerekli olan ana ekipmanlar, müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımak da büyük görev üstlenmektedir. Bu nedenle güzellik salonunuzda en konforlu ve en rahat ekipmanların yer alması doğru olacaktır.

Salonunuzun ihtiyacı olan doğru kalite ve konforda temin edeceğiniz ekipmanlar için kullanıcı deneyimine göre tasarlanan Biosiwa Salon Ekipmanları en doğru tercih olacaktır. Piyasa fiyatlarına göre ideal olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ekipmanlar oldukça güzel ve üst düzey performans gösteren cihazlardır. Uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz ekipmanların tümü garantilidir. Firmamızın geliştirip satışını yaptığı ve özellik açısından oldukça zengin olan salon ekipmanlarını güvenli bir şekilde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Firmanız Tarafından Hangi Salon Ekipmanlarını Temin Edebilirim?

Güzellik merkezleri yaygın olarak tercih edilen ve sıklıkla zaman geçirilen yerlerdir. Estetik bir görüm açısından değerli olan salonlar da en güzel cihazların ve eşyaların bulunması hem kişi sağlığı ve güzelliği açısından hem de verilen hizmetin kaliteli olması açısından önemli bir husustur. Bu nedenle tercih edilecek olan ekipmanların gelişigüzel olarak temin edilmemesi gerekmektedir.

Salon ekipmanlarının tümü ergonomik ve kaliteli malzemeden tasarlanmaktadır. Bu salon ekipmanları;

  • Sedyeler; danışanların rahatlığı açısından oldukça önemli olan ekipmandır. Katlanabilir özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Temizlenebilir özelliği sayesinde de hijyenik bir ortam sunmaktadır.
  • Cilt bakım tabureleri; İşlem yapacak estetisyenin-uzmanın konforu da oldukça önemlidir. Estetisyen ve uzmanlar düşünülerek tasarlanmış olan cilt bakım tabureleri en uygun ve güvenilir şekilde temin edebileceğiniz ekipmanlardandır. Salonun olmazsa olmazı arasında yer alır ve sunduğu rahatlık sayesinde kaliteyi üst seviyeye taşır.
  • Etejerler; kullanımı yaygın olan ve özellikleri açısından zengin olan bu ekipman ayak işlerinize destek olan ve her türlü eşya için gerekli alanı sunan mucizevi bir eşyadır. 2 raflı, 1 çekmeceli olması ve tekerlekli olması pratiklik açısından da önemli bir detaydır.
  • Paravanlar; yer problemi yaşayan salonlar için oldukça pratik bir ürün olan paravanlar salonunuzu efektif kullanmanıza olanak sağlar.
  • Cilt bakım koltukları; ebat olarak kaliteli bir görüntüye ve özelliğe sahip olan ekipmandır. Sırt ve ayak kısımları dereceleri teknik açıdan oldukça kullanışlıdır. En önemli özelliği de taşıma kapasitesindeki ağırlığının 200 kilograma kadar ulaşmasıdır. Motorlu ve manuel olmak üzere seçenekleri mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by