TATİLE GİTMELİ AMA SAKİN YERLERE!

Yasaklar yavaştan kalkıyor içimiz buruk çünkü son iki yıldır şu virüse hapsolduk. Çıkmak istedik bir yerlere ama virüs izin vermedi. E yaz geldi geliyor derken bir baktık ki kısıtlamaları kaldırıyorlar. Bu demek değil ki Bodrum’lara, Antalya’lara, clublara pervasızca gidebilelim. Umalım ki o günler de çok yakında bizi bulsun ama hala aşılanma tamamlanmadan, risk minimuma indirmeden öyle bir şey yapmamak lazım. Sonuçta herkesi etkileyen bir durum bu tek bir kişinin keyfiyle ilerleyecek değil. Gidelim derken herkesin olmadığı yerlere gitmek lazım, sessiz sakin yerlere, kimseciklerin kalabalık etmediği yerlere.

 

Bazıları zayıflamaya erkenden bile başladı, kimisi ödem attırıcı lenf drenaj cihazımızla tanıştı, kimisi tertemiz bir görüntü için çatlak cihazımızla tanıştı. Bazıları da çokça lazer sorununu dile getirdi. Evet bunun için de diode lazer cihazımız mevcut. İster bembeyaz tene sahip ol ister esmer ve ya yeni bronzlaşmış… Evet doğru duydunuz diode lazer mevsim ve cilt tonu fark etmeksizin her zaman kullanılabiliyor. Ya da taptaze bir cilde sahip olmak, yenilenmek ve ışıldamak istediniz; Hydrafacial’la tanıştıralım o zaman da sizi. Siz sordukça biz size yol göstermeye çalıştık. Çünkü biliyoruz, yaz geldi ve herkesin içi kıpırdamaya başladı, bedenimiz ve ruhumuz için iyi gelecek şeylere yöneldik ve bunda sonuna kadar haklıyız. Haklısınız. Sizi, bedeninizi ve ruhunuzu sizden daha çok seven biri olamaz. O yüzden kendinize en iyi gelecek şeylerin peşinden gidin. Bir gün cildiniz ışıldasın diğer gün sevdiğiniz bir filmi izleyin…  Ya da size ne iyi gelecekse onu yapın.

 

Tüm yıl çalışıp, hele pandeminin zorlu günleriyle boğuşurken kendinize verebileceğiniz hediyeleri sizler için derledik;

 

  1. Cildi Yenilemek için “Hydrafacial Cilt Bakımı”;

Cildi yeniler ve tazeler. Ölü hücrelerden arındırır. Siyah noktaları derinlemesine temizler. Vitamin ve serumlarla birlikte cilde bakım yapar.

  1. Vücuttaki Ödemlerden Kurtulmak için “Lenf Drenaj”;

Vücudumuz çevresel faktörlerden ve stresten bile ödem toplayabilir. Bu yüzden kendinize lenf drenaj seansı hediye edebilirsiniz.

  1. Her yerde Şahane Eller ve Ayaklarla Gezmek İçin “Kalıcı Oje Uygulaması”

Kim istemez ki işteyken, ansınızın çıkan planlarda ya da gidilen tatillerde her gün şahane görünen tırnaklara sahip olmayı! Evet ister şekilli ve renkli ister french modellerle keyfinize keyif katabilirsiniz.

  1. Daha Fazla Özgüven için “Çatlak Tedavisi”

Tabi herkes de yoktur ama çatlaklarla yaşayanlarımız epey büyük bir kitle. İster hamilelik sonrası ister kilo alıp vermeyle oluşan çatlaklar… Hepsinden kurtulmak çok kolay! Çoğu izler tek seansta bile tertemiz bir görünüm sağlıyor.

  1. Her Cinsiyetin Her Ten Renginin Kullanabileceği Epilasyon Uygulaması “Diode Lazer”

İster esmer olun ister bembeyaz ya da kadın-erkek olun. İstediğiniz zaman bu cihazla istenmeyen tüylerinizden kurtulabiliyorsunuz. Evet! Doğru. Tatilden gelseniz bile diode lazer ile bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Kendinize İyi Bakın, Kendinizi Sevin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by