YAPTIRDIĞINIZA PİŞMAN OLDĞUNUZ DÖVMELERDEN KURTULUN!

Herkes hata yapabilir, tabi bazılarının sonuçları daha kötü olabiliyor. Gençlik dönemlerimizde ani bir kıvılcımla yaptırdığımız sonucu hüsranla biten dövmelere sahip olabiliriz ya da gerçekten şans bize gülmemiştir ve dövmecinin kötüsüne denk gelip berbat bir şey yaptırmışızdır bedenimize.

 

Tabi böyle olunca dövme sildirme işlemine de ihtiyaç duyar olduk. Efsane cihazlar var şimdi o pişmanlıklarımızı sildirmeye yarayan. Size bahsedeceğimiz cihaz, ND Yag Dövme Silme Cihazı.

 

ND Yag Dövme Silme Cihazı, olağanüstü başarısı ile ödüllü bir lazer sistemidir. Hatalarınızı silmeye yarayan şahane bir cihaz. Dövme silme tedavisinde ve karbon peeling işleminde kullanılmakta ND Yag Dövme Silme Cihazı. Bu lazer başlığı dövme silme konusundaki en başarılı lazer tipidir. Tedavi sırasında dövmenin cinsine uygun farklı dalga boyunda lazer ışınları kullanılması gerekir. ND Yag Dövme Silme Cihazından uygun dalga boyunda lazer ışığı kullanıldığında dövmede kullanılan boya parçalanır. Bu işlem sonucunda çok küçük parçalara ayrılan boya, hücreler tarafından taşınarak vücuttan atılır.

 

Peki, ND Yağ Dövme Silme Cihazı nasıl işliyor; Dövmeleri yok etmek amacıyla kullanılan lazer ışınları deri yüzeyine zarar vermeden geçerek deri içindeki koyu renkli dövme pigmentine ulaşır. Dövme pigmenti lazer ışığını emerek ışıktaki enerjiyi ses ve ışığa dönüştürür. Bu sayede deri içindeki büyük parçalar halinde bulunan pigment açığa çıkan enerji ile çevre dokuya zarar vermeden küçük parçacıklara ayrışır. Vücudun bağışıklık sistemi küçük parçacıklara ayrılmış dövme boyasını daha kolay emer ve yok eder.

 

ND Yağ Silme Cihazı yaklaşık 60kg civarındadır ve dokunmatik ekrana sahiptir. Güzellik salonu olanlara bu cihazı almalarını tavsiye ederiz eğer kötü dövmeleriniz varsa ve pişmanlıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız da sizi güzellik merkezimize davet ediyoruz.

 

Bir an önce herkes ND Yağ Silme Cihazı ile tanışsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp ile gönder
Merhaba
Powered by